Navigáció

4195100
A Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola ingatlanfelújításainak folytatása Strešná konštrukcia jedálne - Az étterem tetőzete Kárpát-medencei óvodafejlesztési program Épületeink felújítása, fejlesztése EPER pályázat Pályaválasztási nap iskolánkon - 2017. november 3. Nyílászárók cseréje Ingatlanfelújítás folytatása Anyagi támogatás épületeinken jelentkező hibák eltávolítására Interaktív tábla tartozékainak a fejlesztése - pályázat Magnificat énekkar zenei tábora

Pályázatok

A felújításhoz szükséges anyagi forrást – mintegy 10 millió forintot – a Bethlen Gábor Alap által kiírt,  „A magyar kultúráért és oktatásért” elnevezésű pályázaton sikerült elnyerni.

A Bethlen Gábor Alap A magyar kultúráért és oktatásért központi pályázatának keretében a pályázatban megítélhető maximális 10 millió forint támogatásban részesítette iskolánkat. Az egész Kárpát medencéből több, mint 2200 pályázó közül 655 volt sikeres – ebből közel 100 sikeres pályázó volt a Felvidékről.  Az összeget ingatlanunk felújítására kértük, mely a nyári és őszi hónapokban hiánytalanul megvalósult.

A közel 29 000 €-nak megfelelő összeget a költségterv szerint 5 részre osztottuk :
- Mosdók felújítása (vizes blokkok cseréje, WC csészék cseréje, burkolatok cseréje és festése)
- Ablakok cseréje (6 ablak cseréje a felújított WC-kben és a folyosón)
- Világítás modernizálása (új, modern és takarékos világítótestek felszerelése a folyosókon és osztályokban)
- A földszinti folyosó felújítása (álmennyezet, új világítás, festés)
- Beltéri ajtók cseréje (a régi, 130 éves ajtókat cseréltük új, esztétikus ajtókra – 9 darab)

Újdonságok

Kapcsolat

• Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola - Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM - SNP 4, Šahy - Ipolyság
    SNP 4
  • +421-36-7411032 - sekretariát - titkárság